کود شیمیایی سفید 1401 که گیاه شما را تبدیل به درخت می کند

کودهای شیمیایی حاوی مقدار زیادی کود از کود شیمیایی سفید 1401 هستند که گیاهان به آن نیازی ندارند، که گیاهان نمی توانند آن را جذب کنند و در نهایت تا حد زیادی از آب شسته شده و در آب آشامیدنی ما قرار می گیرند.

با کود شیمیایی سفید 1401 برای مدتی رشد بالایی خواهید داشت آنها می توانند باغ یا چمن بد را خیلی سریعتر زیبا جلوه دهند، اما عمر کوتاهی دارد زیرا ریشه ها قادر به جذب آن همه کود نیستند.

کود مصنوعی 0 درصد به بهبود خاک کمک می کند، از آنجایی که کودها از غلظت بالایی از نمک های معدنی تشکیل شده اند، می توانند بسیاری از ارگانیسم های خاک را که مسئول تجزیه و تشکیل خاک هستند، بکشند.

کود

در نتیجه خاک به تدریج مواد آلی و فعالیت میکروبیولوژیکی خود را از دست می دهد و هنگامی که این مواد تخلیه می شود، ساختار خاک شکسته می شود، بی جان، فشرده می شود و کمتر قادر به حفظ آب و مواد مغذی است.

نتیجه کاملاً واضح است، شما باید از کودهای بیشتر و بیشتری استفاده کنید تا بتوانید چیزی را برداشت کنید یا همان چمن را نگه دارید. خاکی که با کود کوددهی می شود مانند اکثر خاک های کشاورزی خاکی مرده و بدون حیات خاکی است، از طرف دیگر خاک هایی با مواد آلی زیاد، سست و هوا می مانند، رطوبت و مواد مغذی را بهتر حفظ می کنند، باعث رشد ارگانیسم های خاک می شوند.

منظور من از کود آلی، کود حیوانی از مرغ، خرگوش، دام کوچک، گاو یا اسب و همچنین کمپوست حاوی کود حیوانی، کمپوست باغی، کمپوست کرم و کود کرم، کاه و یونجه، هرس است.

این مواد باید توسط میکروب های خاک تجزیه شوند تا مواد مغذی خود را آزاد کنند و این زمان می برد، این باعث تغذیه طولانی مدت و رشد پایدار و نه بیش از حد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.