کمربند چرم پهلوانی باعث مرگ پهلوانان می شود

کمربند چرم پهلوانی Saddleback از با کیفیت ترین چرم تمام دانه ساخته شده و دارای 100 سال گارانتی می باشد. در هیچ جای دیگری کمربند بهتری پیدا نخواهید کرد. کمربندهای چرمی ما نه تنها بسیار بادوام هستند، بلکه عالی نیز به نظر می رسند.

کمربندها در رنگ‌ها، اندازه‌ها و سبک‌های مختلف برای یافتن کمربند مناسب هستند. به علاوه، کمربندهای چرمی ما طوری طراحی شده اند که به راحتی دور کمر شما قرار می گیرند.
تفاوت در کمربندهای چرمی
اینکه فکر کنید همه کمربندهای چرمی یکسان هستند مانند این است که فکر کنید همه گوشت ها یکسان هستند. می توانید یک قوطی سوسیس وین تهیه کنید یا یک استیک واگیو تاماهاوک بخورید. انتخاب باشماست. یک کمربند با کیفیت با بالاترین کیفیت چرم شروع می شود.

کمربند

کمربند چرمی کامل

چرم تمام دانه با کیفیت ترین چرمی است که می توانید تهیه کنید. این شامل لایه بالایی چرم گاو با تمام دانه های طبیعی دست نخورده است. این چرم قوی ترین و بادوام ترین از همه است و همچنین گران ترین است.

اکثر کمربندها از چرم کم کیفیت تراشیده شده برای از بین بردن دانه های طبیعی ساخته شده اند. متأسفانه، این باعث می شود که چرم ضعیف تر و مستعد ترک خوردن و پارگی شود. با این حال، منطقی است که شرکت های خارج از کشور با استفاده از آن سود ببرند زیرا ارزان است و دوام زیادی نخواهد داشت. به هر حال، آنها بیشتر بر سود متمرکز هستند تا شهرت کیفیت.

انواع دیگر کمربندهای چرمی
مطمئناً، می توانید یک کمربند چرمی با نصف قیمت ما تهیه کنید، اما تفاوت های اساسی وجود دارد. اولاً، نوع چرم معمولاً دانه کامل درجه A نیست. بیشتر دیگران کمربندهای چرمی طبیعی می سازند. بسیار ارزانتر است و دوام نخواهد آورد.

این طرز تفکر باعث می‌شود که سریع‌تر از یک جفت کفش ارزان کمربند خود را تعویض کنید، و این شرکت‌ها را در کسب و کار مشتریان تکراری برای همان کالا نگه می‌دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.