پسته خام تازه با پوست هدیه ای که بازیگر مشهور ایرانی به همسرش داد

درخت پسته خام تازه با پوست درخت یا درختچه ای خزان کننده یا همیشه سبز است که در نواحی گرمسیری یا نیمه گرمسیری می روید، آنها در آفریقا، آسیا، مدیترانه، سواحل دریای سیاه و قفقاز رشد می کنند.

پسته خام تازه با پوست در مناطق مسطح، صخره ها، دامنه ها، مناطق کوهستانی رشد می کند، خاک های غنی از کلسیم را ترجیح می دهد، از خشکسالی در خاک های سنگی و شنی نمی ترسد، برای کشت در زمین های باغ، گونه های فشرده پرورش داده شدند که با افزایش بهره وری، ارزش غذایی و طعم عالی میوه ها متمایز می شدند.

مروارید کوه، گونه ای محبوب، که به خاطر طعم فوق العاده و شیرین میوه اش معروف است.

پسته

آجیل در اندازه بزرگ، گرد، درخت متراکم تا 4 متر مقاوم در برابر بیماری ها و آفات است و عملکرد بالایی دارد، آجیل در سپتامبر رسیده است،
آلبینا، گونه ای بی تکلف و مقاوم در برابر سرما که در قفقاز پرورش یافته است، درختی با ارتفاع متوسط، تا 5 متر، دارای تاجی گرد، متراکم، اما فشرده است، گلدهی در اردیبهشت و چیدن میوه در شهریور شروع می شود و قبل از کاشت پسته باید در مورد محل آن تصمیم بگیرید.

باید تا حد امکان آفتابی باشد و از باد محافظت شود، این می تواند یک شیب جنوبی باشد، این گیاه نسبت به خاک بی نیاز است، خاک های سنگی و شنی را ترجیح می دهد، لوم های بارور با واکنش کمی قلیایی مناسب هستند، مهم است که فاصله بین گیاهان را در نظر بگیرید، با توجه به ویژگی های سیستم ریشه، پسته ها باید در فاصله حداقل 5 متری از یکدیگر قرار گیرند، مراقبت از درخت پسته آسان است.

این گیاه به لطف سیستم ریشه منشعب به راحتی خشکسالی را تحمل می کند، با این حال، رکود رطوبت و آب های زیرزمینی زیاد می تواند برای فرهنگ مضر باشد، آبیاری ممکن است حتی در دوره های خشک انجام نشود، استثنا نهال های جوان است که بقای آنها بستگی به در دسترس بودن رطوبت دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.