مواد شوینده ماشین ظرفشویی فینیش دلیل اصلی دزدی در یک منزل شد

مواد شوینده ماشین ظرفشویی فینیش محصولی بسیار مرغوب در بین ما بقی محصولات است. این به معنای چیزهای متفاوتی برای ماشین های ظرفشویی مختلف است، اما در اینجا چند نکته تقریباً جهانی وجود دارد که به نظر می رسد هر زمان که شروع به سر و صدا کردن می کنم، مردم را شگفت زده می کند.

کثیف ترین سطوح را به سمت پایین و به سمت بازوهای شستشو نشانه بگیرید. این امر بدیهی به نظر می رسد، اما من ماشین ظرفشویی هایی را دیده ام که با کاسه های وارونه و فنجان های کناری پر شده اند، بنابراین حدس می زنم بیان آن با صدای بلند ارزشی دارد.

در یک سبد استاندارد ظروف نقره، چنگال ها و قاشق ها باید به کار خود پایان دهند، بنابراین احتمال لانه کردن آنها با یکدیگر کمتر است. چاقوها باید به سمت پایین باشند، بنابراین کمتر به خود ضربه می زنید.

می توانید کاسه ها را کمی سفت تر از آنچه فکر می کنید روی هم قرار دهید. تا زمانی که آب می تواند از طریق شکاف جریان یابد، باید خوب باشد.

سعی کنید ظروف فوق‌سوز را در گوشه‌های قفسه‌های بالایی قرار ندهید، زیرا این جایی است که عملکرد تمیز کردن ضعیف‌تر است.

هنگامی که در حال بارگذاری قابلمه ها یا تابه ها یا سینی ها یا پارچ های بزرگ در قفسه پایینی هستید، مطمئن شوید که مسیر بازوی اسپری بالایی را مسدود نمی کنند.

هنگامی که شک دارید، برای نکاتی در مورد بهترین طرح‌های بارگیری، راهنما را بخوانید. Bosch و Whirlpool هر دو نکات بارگیری مفیدی دارند که برای اکثر برندها کاربرد دارد.

دستگاه خود را حداقل چند بار در سال تمیز کنید. ما جزئیات نحوه تمیز کردن ماشین ظرفشویی خود را توضیح می دهیم، اما نسخه کوتاه آن به این صورت است:

هر زمان که بوی ماندگاری را استشمام کردید، تجمع مواد معدنی را مشاهده کردید یا متوجه افت عملکرد تمیز کردن شدید، با تمیز کردن فیلتر شروع کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.