مایع دستشویی خارجی توانست سطح هوشیاری یک بیمار درگیر کرونا را افزایش دهد

از هشتگ مایع دستشویی خارجی استفاده کنید. در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید. پیام های خود را ایجاد کنید یا برخی از پیام های نمونه رسانه های اجتماعی ما را به اشتراک بگذارید.

منابع ارتقای سلامت را به اشتراک بگذارید CDC انواع مختلفی از مایع دستشویی خارجی تبلیغاتی قابل اشتراک گذاری، از جمله دکمه های آماده وب، تصاویر متحرک، و برگه های اطلاعات مربوط به شستشوی دست را توسعه داده است.

سفارش پوستر رایگان. پوسترهای شستشوی دست‌ها را در مکان‌هایی که به‌شدت قابل مشاهده است، مانند مدارس، محل کار و دستشویی‌ها نمایش دهید.

وقتی CDC آن را به روز می کند، محتوا به طور خودکار به روز می شود، بنابراین محتوای شما همیشه دقیق و به روز خواهد بود.


نظرات لیست شده در زیر توسط افرادی ارسال می شود که با CDC مرتبط نیستند، مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد. این نظرات بیانگر دیدگاه‌های رسمی CDC نیست و CDC تضمین نمی‌کند که اطلاعات ارسال شده توسط افراد در این سایت صحیح است.

و هر گونه مسئولیتی را در قبال هرگونه ضرر یا آسیب ناشی از اتکا به چنین اطلاعاتی سلب می‌کند. درباره سیاست نظرات ما بیشتر بخوانید.»

برنان ام می گوید:

در مورد مخالفت با وسواس بیش از حد در شستن دست ها و استفاده بی پایان از لوسیون های ضد باکتری که امروزه در همه جا وجود دارد و مثلاً 20 تا 30 سال پیش چنین نبود.

چطور؟ در مورد آنتی بادی هایی که نمی توان برای مبارزه با بیماری های خاص تولید کرد، زیرا ما به بدن خود اجازه ایجاد آنها را نمی دهیم، چه می گوییم؟

من در دهه 1980 بزرگ شدم و در تابستان هر روز در زمین توپ بازی می‌کردم، و مطمئناً (معمولاً) قبل از غذا خوردن دست‌هایمان را می‌شویم.

اما زندگی یا مرگ (به معنای واقعی کلمه) مثل پیام امروز نبود. به علاوه، به نظر می‌رسد این روزها بچه‌ها خیلی راحت‌تر مریض می‌شوند و من نمی‌توانم فکر نکنم این تا حدی به این دلیل است که وسواس جدید جامعه برای تمیز نگه داشتن آنها با حفظ سلامت آنها متناقض است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.