لامپ ویدئو پروژکتور سانیو موجب قتلی در خوزستان شد

یکی از عناصر کلیدی در عملکرد لامپ ویدئو پروژکتور سانیو در کلاس های درس و اتاق کنفرانس شرکت ها است.

لامپ های پروژکتور کاملاً با لامپ های معمولی یا لامپ های مورد استفاده در سایر برنامه های پروژکتور متفاوت هستند و دلیل آن در اینجا آمده است لامپ پروژکتور یک لامپ ویدئو پروژکتور سانیو فشار فوق العاده بالا است به عنوان لامپ متال هالید طبقه بندی می شود به طور خلاصه، لامپ پروژکتور به لطف الکترودهای موجود در جیوه کار می کند که جریان الکتریکی را به یک صفحه LCD یا DLP ارسال می کند این جریان الکتریکی است که اجازه انتشار نور را می دهد.

همه ی لامپ ویدئو پروژکتور سانیو مبتنی بر فناوری های یکسانی نیستند، هر کدام مزایا و معایب خود را دارند پروژکتورهای اصلی از فناوری LCD یا DLP استفاده می کنند امروزه تازه واردان به بازار فناوری لیزر را ارائه می دهند.

لامپ

به طور کلی گفته می شود که یک لامپ پروژکتور بین 2000 تا 6000 ساعت دوام می آورد با این حال، لامپ های هیبریدی وجود دارند که می توانند تا 20000 ساعت استفاده کنند اینها لامپ های لیزر و LED هستند که صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی دارنددر داخل یک سیستم DLP یک ماتریس میکرو آینه (DMD) وجود دارد که تصویر پس از تقویت توسط نور لامپ و یک لنز منعکس می شود.

سپس یک دیسک کروماتیک نور سفید را قبل از رسیدن به تراشه DLP فیلتر می کند تا در نهایت تصویر را پخش کند فناوری DLP DLP/DMD یا DMD (Digital Micromirror Device) نیز نامیده می شود در اصل توسط تگزاس اینسترومنت توسعه داده شد از جمله مزایای این فناوری، سیاهی عمیق، شدت رنگ به خوبی حفظ می شود و زمان پاسخگویی بهتری را ارائه می دهد با این حال، لامپ های DLP طول عمر نسبتا کوتاهی دارند یک لامپ مخصوص (لامپ متال هالید) نوری را ساطع می کند که از سه پنل LCD مربوط به قرمز، آبی و سبز منعکس می شود. سپس تصاویر بازسازی شده و در نهایت نمایش داده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.