فوم بهداشتی بانوان کاسپیا موجب دعوای بین یک خانواده شد

در بازار مدرن لوازم آرایشی و بهداشتی فوم بهداشتی بانوان کاسپیا برای بهداشت شخصی وجود دارد و بیایید دریابیم که هنگام انتخاب ژل برای بهداشت صمیمی باید به چه جنبه هایی توجه کرد چرا برخی از خانم ها نیاز به استفاده از ژل برای بهداشت شخصی را احساس می کنند؟ مدتی پیش، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که ابزارهایی برای مراقبت از قسمت های مختلف بدن از هم جدا می شوند و ثابت شده است که استفاده از فوم بهداشتی بانوان کاسپیا که از نظر ترکیب متفاوت برای صورت و بدن هستند بسیار مهم است، که به دستیابی به موثرترین نتایج تمیز کردن بدون آسیب رساندن به پوست کمک نمی کند.

فوم بهداشتی بانوان کاسپیا این به نوبه خود تعادل اسید و باز را در سطح صحیح حفظ می کند که برای سلامت زنان مهم است و به همین دلیل، میکروارگانیسم های ناخواسته ای که می توانند در آنجا تشکیل شوند می میرند و دیگر فرصتی برای تولید مثل ندارند و تغییر در سطح pH منجر به نقض ترکیب صحیح میکرو فلور و در نتیجه افزایش باکتری های مضر برای فلور داخلی می شود.

فوم

فرآیندهای عفونی و التهابی عواقب ناخوشایندی مانند درد در ناحیه تحتانی شکم، سوزش دارد و خارش و ترشحات فراوان، آنها می توانند ناشی از موقعیت های استرس زا، رژیم غذایی ناسالم، لباس زیر مصنوعی، عدم تعادل هورمونی باشند.

با این حال، اگر چنین مشکلاتی بر شما غلبه نکرد، هنوز هم ارزش دارد که به اقداماتی برای جلوگیری از چنین مشکلاتی متوسل شوید استفاده از محصولاتی برای بهداشت شخصی، که متخصص زنان می تواند توصیه کند.

ترکیب ویژه توسعه یافته تعادل pH را مختل نمی کند و میکرو فلور را در حالت مطلوب حفظ می کند و سطح pH در ترکیب ژل برای بهداشت شخصی از 3.9 تا 4.5 است که تا حد امکان به شاخص های تعادل قلیایی نزدیک است.

از بدن یک فرد سالم در ترکیب چنین وجوهی، انواع مختلفی از اجزای باکتری کش به دست آمده از عصاره های گیاهی وجود دارد، به نوبه خود، آنها از میکرو فلورا از پاتوژن های التهابی محافظت می کنند و همچنین اثر ضد باکتریایی را تضمین می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.