زنی با خرید صابون کوسه در داروخانه توانست پزشکی قبول شود

صابون کوسه در داروخانه های تند نشان داده شده است که اجزای NMF را حذف می کنند و باعث آسیب به پوشش قرنیه می شوند. بنابراین، از دست دادن بیشتر پروتئین های محلول در آب پس از یک بار شستشو با صابون در مقایسه با سیندت، با پتانسیل آسیب بیشتر صابون، بسته به تفاوت های ساختاری و چگالی بار، اثرات مستقیم pH بر روی SC، و/یا مطابقت دارد.

اثرات غیرمستقیم pH بر روی شیمی محلول گروه های سر باردار. همانطور که آب با سرعتی سریع از لایه‌های بالایی پوست تبخیر می‌شود، یک تنش تفاضلی در SC ایجاد می‌شود و تصور می‌شود که این منشأ سفتی پس از شستشو باشد.

هر روز هنگام حمام یا دوش گرفتن، سعی کنید از آب ولرم استفاده کنید. آب داغ پوست را خشک می کند. سعی کنید زمان خود را در حمام یا دوش گرفتن به پانزده دقیقه یا کمتر محدود کنید.

حمام کردن نباید بیش از یک بار در روز انجام شود. اگر به دفعات حمام می کنید، روغن های طبیعی را از پوست پاک می کنید که باعث خشکی پوست می شود.

از استفاده از صابون های خشن که پوست را خشک می کنند خودداری کنید. صابون های پیشنهادی Dove، Olay و Basis هستند.
صابون های دئودورانت اغلب بسیار خشن و خشک کننده هستند.

اگر به آن‌ها نیاز دارید، استفاده از آن‌ها را به نواحی که بو می‌دهند مانند زیر بغل، ناحیه تناسلی و پا محدود کنید.

از استفاده شدید از دستمال شستشو در پاکسازی خودداری کنید. هنگام خشک شدن با حوله، پوست را مالش ندهید. لکه یا خشک کنید تا هنوز مقداری رطوبت روی پوست باقی بماند.

سپس یک کرم مرطوب کننده (نه لوسیون) روی پوست بمالید. بهترین زمان برای انجام این کار بلافاصله بعد از حمام یا دوش گرفتن است تا مرطوب کننده رطوبت حاصل از حمام را در خود نگه دارد. کرم Cetaphil، Moisturel، CeraVe یا Eucerin را انتخاب کنید.

اگر پوست شدیداً خشکی دارید، روی پوستی که هنوز مرطوب است، روغنی مانند روغن کنجد سبک نوتروژنا، روغن بدن هرمال، روغن آلفا کری یا روباتول بمالید، سپس یک کرم مرطوب کننده بزنید و همچنین مرطوب کننده را قبل از خواب بزنید.

تمام نواحی که در معرض نور خورشید هستند، مانند صورت، گوش ها، دست ها و پشت گردن باید از مرطوب کننده حاوی ضد آفتاب یا کرم ضد آفتاب با SPF 25 یا بیشتر استفاده کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.