روفرشی یزد بافت که عایق صدا است

فرش کفپوشی است که از پنبه، کتان، پشم، ابریشم، نخ چمن و سایر الیاف طبیعی یا مواد الیاف مصنوعی شیمیایی ساخته می‌شود که با دست یا مکانیکی بافته می‌شود، تافت می‌شود یا بافته می‌شود.

روفرشی یزد بافت یکی از شاخه های هنر و صنایع دستی با سابقه و سنت طولانی در جهان است و پوشش زمین اقامتگاه ها، هتل ها، هتل ها، اتاق های کنفرانس، مکان های تفریحی، سالن های ورزشی، سالن های نمایشگاه، وسایل نقلیه، کشتی ها، هواپیماها و غیره می تواند باعث کاهش صدا، عایق حرارتی و اثرات تزئینی برای بهبود احساس پا، جلوگیری از لغزش و جلوگیری از لغزش شود.

فضاهای کاربری داخلی خانه آشپزخانه، اتاق خواب، کنار تخت، مبل میز چایخوری، حمام، اتاق نشیمن است.
طبق اسناد موجود در ادبیات، از سلسله‌های تانگ و سونگ گرفته تا سلسله‌های مینگ و چینگ، انواع فرش‌ها روز به روز بیشتر می‌شد.

روفرشی یزد بافت ساخته شده اغلب از پنبه، پشم، کتان و طناب کاغذی ساخته می شوند.

روفرشی

فرش‌های بافته شده در چین از رشته‌های حجاب بسیار با استحکام به‌عنوان نخ‌های تار و پود استفاده می‌کنند و نخ‌های تار با نخ‌های بافت درشت رنگی مطابق با طرح‌هایی بسته می‌شوند تا به شکل مخملی درآیند و سپس از طریق فرآیندهایی مانند برش دادن و برس زدن بافته می‌شوند.

قسمت جلویی آن به طور متراکم با مخملی برجسته پوشانده شده است که از نظر بافت محکم و کشسانی خوبی دارد و به ویژه فرش های تولید شده در منطقه هوتان سین کیانگ ارزش بیشتری دارند و شهرت «فرش های شرقی» دارند.

فرش های تولید شده در آنجا نه تنها کیفیت خوبی دارند، بلکه خروجی بالایی نیز دارند.

فرش 1250 کیلوگرمی بافته شده توسط تالار سین کیانگ تالار بزرگ مردم به عنوان “پادشاه فرش” ستایش می شود.

در سال 1966، یک پتوی پنبه ای در لانشی، استان ژجیانگ کشف شد که 2.51 متر طول و 1.18 متر عرض داشت، پس از شناسایی، مواد مورد استفاده الیاف پنبه چمن است.

این فرش نخی در سلسله سانگ جنوبی بافته شده است، این اولین پتوی پنبه ای است که تاکنون شناخته شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.