جوانی خود را با سیم برق روکش دار دار زد

پست ثانویه و حداکثر طول فیدر. مدل حاصل باید برای تولید آمار شبکه استفاده شود. مقاله [29] به تجزیه و تحلیل مکان یابی و تشخیص قطعات تخریب شده یک کابل با استفاده از روش BIS می پردازد.

می توان آن را هم با روش تبدیل معکوس و هم با روش تبدیل فوریه معکوس سریع (IFFT) استفاده کرد.

تحقیقات بر پایش تخلیه جزئی سیم برق روکش دار با استفاده از ارتباطات PLC و سرعت لایه فیزیکی (PHY) متمرکز شده است. تغییرات موقت در سرعت PHY ممکن است PD را نشان دهد. تست فقط تا ولتاژ 3 کیلو ولت انجام شد.

مقاله تشخیص احتمالی تشخیص عیب کابل را با بازتاب سنجی دامنه زمانی طیف گسترده (SSTDR) که یک روش غیر نفوذی است، تشریح می کند.

نویسندگان ایده خود را با استفاده از یک شبیه سازی آزمایش می کنند و سپس روی کابل کوتاهی به طول تقریبی 20 متر آزمایش می کنند. عیب کابل در حدود 30 سانتی متر از محل خطای واقعی تشخیص داده شد.

با توجه به تجزیه و تحلیل کارهای مرتبط در این بخش 2، روش پایش سلامت کابل بر اساس پارامترهای توپولوژیکی شبکه، ویژگی‌های فیزیکی کابل و پارامترهای اندازه‌گیری کیفیت خدمات (QoS) است.

روش مشابهی از تشخیص در جدول 1 خلاصه شده است، اما کارها فقط بر اساس یک مدل ریاضی است که دیگر برای یک مورد استفاده خاص در یک زمینه واقعی اعمال نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.