جا شمعی شیک موجب پیدا شدن جسدی در کوه شد

عموماً کسانی که از جا شمعی شیک استفاده می کنند می پرسند که چرا شمع بلوک بزرگ به گونه ای می سوزد که بدون ایجاد شکاف منظم در وسط به صورت منحنی ذوب می شود و چرا بعد از خاموش کردن دوباره نمی توانم آن را روشن کنم جا شمعی شیک معمولاً محبوب‌ترین نوع شمع‌های مورد استفاده هستند و به همین دلیل مهم است که به شما نکاتی در مورد نحوه دستیابی به بهترین نتایج در استفاده از شمع‌های بلوک ارائه دهیم.

اول از همه، از شمع برای دوره های کوتاه استفاده نکنید و جا شمعی شیک شمع هایی هستند که برای مدت طولانی روشن می شوند، می توان گفت 3-4 ساعت، هر بار که آنها را روشن می کنید، اگر مجبورید برای مدت کوتاهی از یک شمع بلوک بزرگ استفاده کنید، توصیه می کنیم از شمعدان استفاده کنید.

جا شمعی

اگر هنگام روشن کردن یک شمع بزرگ، آتش زیادی وجود دارد، به این معنی است که باید فتیله را تعمیر کنید، اگر اینطور است، فتیله شمع بلوک خود را با فرو بردن آن در موم خاموش کنید، سپس فتیله را صاف و عمود بر آن قرار دهید و دوباره بسوزانید، اگر شمع بلوک خود را با فتیله صاف و راست روشن کنید، آتش می سوزد و شمع را در جهت مستقیم ذوب می کند.

زمانی که می خواهید شمع را خاموش کنید، به جای دمیدن فتیله، آن را با فرو بردن فتیله در موم خاموش کنید و سپس فتیله را صاف کنید. این کار هم از انتشار دود فتیله جلوگیری می کند و هم سوختن آن را در دفعات بعدی آسان تر می کند، دفعه بعد که می خواهید شمع بلوک خود را روشن کنید، اگر فتیله به پهلو خم شده است، آن را روشن نکنید، شمع بلوکی که به درستی روشن می شود، شمعی است که پس از ساعت ها سوختن می سوزد و شکافی در وسط شمع ایجاد می کند و اگر شمع بعد از سوختن ذوب شد و از چپ به راست خم شد، کار اشتباهی انجام می دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.