تیشرت مردانه در ترکیه برای مردانی که سن آن ها بیشتر از پنجاه است ممنوع شد

(به هر حال، اگر یک سری تیشرت مردانه در ترکیه های گرافیکی از دبیرستان یا کالج دارید که دیگر واقعاً قابل پوشیدن نیستند، اما به دلایل احساسی نمی توانید از شر آنها خلاص شوید، یک راه حل خوب این است که آنها را به یک لحاف تبدیل کنید.)

نکاتی برای پوشیدن تی با استایل
تی شرت های سفید یا خاکستری تک رنگ را با جین تیره یا خاکی ست کنید. ظاهری فوق‌العاده کلاسیک که اشتباه کردن آن سخت است.

یقه های کرون با رنگ های خاکی به خصوص هوشمندانه به نظر می رسند.

تی‌های سرمه‌ای/آبی را با رنگ‌های خاکی ست کنید. شلوارهای روشن‌تر با پیراهن تیره‌تر معمولاً بهتر از آبی روی آبی به نظر می‌رسند.

اگر رنگ غالب یک سه راهی گرافیکی تیره است، آن را با قسمت پایینی روشن تر جفت کنید. و بالعکس.

با دقت لایه گذاری کنید. در حالی که برخی از افراد مدرن ظاهر ژاکت/بلیزر + تی شرت اسپرت را اتخاذ کرده اند، بسیاری از کارشناسان استایل طرفدار زیادی از آن نیستند.

رسمی بودن نسبی شیشه های ژاکت با معمولی بودن سه راهی. اگر می خواهید تی را زیر یک کت اسپرت قرار دهید، کت باید یک کت مخصوصا غیر رسمی باشد.

بافت، پارچه نرم و پارچه طبیعی را در نظر بگیرید. حتی در این صورت، اگر سه راهی را با یک دکمه معمولی عوض کنید ظاهر بهتری خواهد داشت.

از طرف دیگر، یک تی شرت می تواند زیر یک ژاکت چرمی یا بلوز (بالا à la Dean)، یا حتی یک ژاکت ژاکت کش باف پشمی فوق العاده به نظر برسد.

تی های خود را داخل آن نبرید. در اینجا آمده است که کدام پیراهن را می پوشید و کدام را نه.

نتیجه
تی‌شرت‌ها به یکی از لوازم اصلی کمد لباس‌های معمولی مردان تبدیل شده‌اند. اما این بدان معنا نیست که شما باید بدون هیچ فکری آنها را بگیرید و بپوشید.

با توجه به مواردی مانند تناسب، رنگ و استایل، می توانید تی شرت ساده را به یک لباس همه کاره و کلاسیک تبدیل کنید که احساس عالی و تیز به نظر می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.