تراکتور رومانی دست دوم که از وقوع یک تصادف زنجیره ای جلوگیری کرد!

قوانین ایالتی و فدرال، جوانان را از استخدام برای انجام برخی فعالیت های خطرناک محدود می کند یا برای کار در مزرعه خانوادگی نیز نیاز به گواهینامه دارد.

این محدودیت‌ها برای جوانانی که در مزرعه خودشان کار می‌کنند اعمال نمی‌شود، اما اقدامات احتیاطی لازم را اعمال می‌کند. صرفاً تکمیل دوره توصیه شده ایمنی اپراتورهای جوان تراکتور را تضمین نمی کند. نظارت توسط یک بزرگسال با فکر ایمنی امری ضروری است، به خصوص زمانی که جوانان تازه کار برای اولین بار کار با تریلی تراکتور را یاد می گیرند.

انجام نظرسنجی از مخاطبان برنامه مورد نظر شما می تواند دانش آنها را در مورد ایمنی تراکتور شناسایی کند. اگر نظرسنجی ها قبل از انجام یک برنامه آموزشی انجام شود، به مجری مبنایی می دهد که مخاطبان او در رابطه با ایمنی تراکتور رومانی کجا هستند. سپس برنامه آموزشی می تواند موضوعاتی را که مخاطبان فاقد آن هستند هدف قرار دهد.

نظرسنجی ها را می توان پس از اجرای برنامه به صورت پیش آزمون و پس آزمون مجدداً انجام داد. این تغییر در دانش را مشخص می کند. اطلاعات به دست آمده می تواند یک مقاله روزنامه عالی در هنگام گزارش تغییرات ایجاد شده توسط مخاطبان شما باشد.

فهرست شده در صفحه 19 سوالات مربوط به اطلاعات این بسته است. موضوعاتی را که قصد دارید در ارائه و برنامه خود پوشش دهید را در نظر بگیرید. اگر هیدرولیک را پوشش نمی دهید، از سوالات مربوط به این موضوع استفاده نکنید. سوالات را می توان ترکیب یا بازنویسی کرد تا مختص برنامه شما باشد.

نظرسنجی ها را می توان به روش های مختلفی تکمیل و جدول بندی کرد برای خرید تراکتور دست دوم، اگر فقط چند بررسی وجود داشته باشد، می توان آنها را کپی، توزیع، تکمیل، جمع آوری و جدول بندی کرد. اگر بسیاری از نظرسنجی ها تکمیل شوند، راه آسان تر برای تکمیل فرآیند استفاده از یک بسته نرم افزار الکترونیکی است. اگر فقط نتایج تجزیه و تحلیل اولیه را بخواهید، برخی از آنها رایگان هستند. از پیشنهادات آنها برای اطمینان از نرخ پاسخگویی خوب استفاده کنید.

 • منابع:
  1. Tractor Safety: background information & activity book
 • تبلیغات: 
  1. فرد فقیری که با استفاده از هوش خود ثروتمند شد
  2. راز کشتی تجاری که در اقیانوس ناپدید شد
  3. ملکه ای که با تولید ژل رویال معروف شد
  4. تاثیرات منفی سنگ ها بر روی اعصاب انسان!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.