تاثیرات استفاده از پارک های مخصوص در رفتار سگ

ما انتظار داریم یا تأثیر مثبت یا تأثیر خنثی داشته باشیم. به طور معمول، طبق چندین مقاله، ارزش املاک در نزدیکی پارک های سگ، گاهی اوقات به طور قابل توجهی افزایش می یابد. این را در نظر بگیرید: پارک ها زیست پذیری یک شهر را افزایش می دهند و حس بهتری از جامعه را فراهم می کنند. سرویس آرکوپال هر چه یک شهر پارک های بیشتری داشته باشد و هر چه تعداد پارک های شهر دارای تنوع بیشتری باشد، ارزش املاک آن بیشتر می شود.

به دلایل ذکر شده، ارکوپال جدید پارک سگ‌ها در میان افرادی که به یک جامعه نقل مکان می‌کنند، به یک مکان رفاهی مورد توجه تبدیل شده است. با تعداد سگ‌هایی که در منطقه Mount Joy زندگی می‌کنند و وضعیت عضوی از خانواده که سگ‌های ما از آن لذت می‌برند، یک پارک سگ از ستون لوکس به ستون ضرورت منتقل شده است. برای بسیاری از مردم، سگ‌هایشان فرزندانشان هستند و می‌خواهند در جامعه‌ای زندگی کنند که به این رابطه احترام بگذارد.

یک مزیت اضافی برای صاحبان املاک، پارک سگ ها ظاهرا به کاهش جرم کمک می کند. چه کسی با تماشای قیمت سگ جیبی و صاحبان مرتکب جرم می شود؟ معاون رئیس پلیس در یکی از شهرها اظهار داشت: از زمانی که پارک سگ شروع به کار کرده است، شاهد کاهش قابل توجه تماس ها برای افراد مشکوک یا فعالیت در نزدیکی پارک بوده ایم.

امروزه بیش از 3000 پارک سگ در ایالات متحده وجود دارد و تعداد آنها هر سال به طور تصاعدی در حال افزایش است. صاحبان سگ هایی که از این پارک ها استفاده می کنند برای فرصتی که پارک ها ارائه می دهند ارزش قائل هستند و در مراقبت از این پارک ها بسیار وظیفه شناس هستند. علاوه بر این، مالکانی که برای استفاده از پارک وقت می گذارند، برای رفاه حیوانات خانگی خود مراقبت می کنند و می خواهند منطقه امن، تمیز و دلپذیر باشد.

بنابراین، پارک‌های سگ پاکوتاه شامل ایستگاه‌های پاکسازی متعددی است که مالکان می‌توانند به کیسه‌های دفع زباله و سطل‌های زباله دسترسی داشته باشند. به طور خلاصه، پارک‌های سگ معمولاً بسیار تمیز هستند و توسط کاربرانشان به خوبی از آنها مراقبت می‌شود، اما برای افزودن لایه‌ای از مسئولیت‌پذیری، داوطلبان توسط کمیته هماهنگ می‌شوند تا از نگهداری مناسب پارک اطمینان حاصل کنند.

 • منابع:
  1. DPMJ FAQ (Frequently Asked Questions)
 • تبلیغات: 
  1. مردی توپ پینگ پنگ را به جای گیلاس زرد به فروش رساند
  2. شیشه دوجداره ای که باعث شد یک فرد ناشنوا شود
  3. پیداکردن دست کش آلوده در معده یک سگ
  4. استفاده از صندلی ماساژور، موجب فلج شدن کودک شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.