با کلاه کاسکت dot سرعت موتور خود را بیشتر کنید

کلاه ایمنی موتورسیکلت یک مجموعه پیچیده است که از قطعات و مواد مختلف ساخته شده است کلاه کاسکت dot از چندین لایه تشکیل شده است اینها یک اثر میرایی ایجاد می کنند نیروهای آزاد شده در صورت سقوط یا برخورد بر روی یک سطح بزرگ توزیع می شوند و به طور معمول جذب می شوند.

کلاه کاسکت dot با ثبات، مقاومت در برابر سایش بالا، دوام و مقاومت در برابر ضربه مشخص می شود با الیاف با تکنولوژی بالا مانند آرامید، کربن، فایبرگلاس یا پلی اتیلن با کیفیت بالا و مخلوطی از اینها، از نظر وزن سبک تر و بادوام تر از کلاه ایمنی ترموپلاستیک هستند امروزه حتی کلاه کاسکت dot تمام صورت با وزن کمتر از یک کیلو و کلاه ایمنی ساخته شده از کربن کامل و آرامید دارید.
شما کلمه کولار را روی شلوار جین موتور سیکلت می شنوید و می بینید، اما همه دقیقا نمی دانند کولار چیست شلوار جین کولار، طبیعی به نظر می رسد.

کلاه

ترموپلاستیک پلاستیکی است که در قالب شکل می گیرد برای این منظور، گرانول های پلاستیکی تحت فشار بالا حرارت داده می شوند و در قالب CNC آسیاب شده پوسته بیرونی کلاه ایمنی فشرده می شوند سپس قالب جدا می شود.

این درست نیست، پوسته بیرونی از 1 کل تشکیل شده است در بسیاری از برندها، اکنون آن لبه ها سابیده شده اند، به طوری که احساس ناموجه 2 قسمت از بین می رود کلاه ایمنی ترموپلاستیک با وزن نسبتا کم، سفتی و مقاومت در برابر سایش قابل تشخیص است شناخته شده ترین ترموپلاستیک ها پلی کربنات و ABS هستند.

پوسته بیرونی برای جذب ضربه، توزیع انرژی بر روی سطح بزرگتر و در نتیجه جذب بخشی از انرژی ضربه طراحی شده است لایه بیرونی بسیار سخت است، اما به گونه ای طراحی شده است که در صورت ضربه شدید منقبض می شود این انرژی آزاد شده توسط ضربه را از بین می برد و نیرویی را که در نهایت به سر شما می رسد کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.