با مایع ظرفشویی پریل آشپزخانه خود را عطرآگین کنید

برای دستیابی به شستشوی با مایع ظرفشویی پریل موثر ممکن است لازم باشد از مایع اضافی برای ماشین ظرفشویی، نمک احیا کننده و یک محصول آبکشی استفاده شود یعنی ظروف خشک بدون اثر.

محفظه کمک آبکشی که خشک شدن ظروف را پس از شستن سرعت می بخشد، معمولاً در کنار محفظه مواد شوینده مایع قرار دارد.
مایع ظرفشویی پریل مبارزه با آثار سنگ آهک، به طور کلی در سطح مخزن ریخته می شود، یک پلاگین امکان دسترسی به مخزن آب و مایع ظرفشویی پریل را در آن فراهم می کند، اگر شک دارید، از مشورت با دستورالعمل های ماشین ظرفشویی خود دریغ نکنید تا مطمئن شوید که محصولات مناسب را در مکان های مناسب قرار داده اید، برخی از تولیدکنندگان مواد شوینده ماشین ظرفشویی توصیه می کنند ظرف نمک را هفته ای یک بار و ظرف کمک آبکشی را یک بار در ماه پر کنید.

شوینده

مایع شستشو می‌تواند از آب، سورفکتانت‌ها، اسید، الکل، مواد نگهدارنده یا حتی عطر تشکیل شده باشد و برخی از آنها زیست‌محیطی‌تر از سایرین هستند، برای مثال از اسید سیتریک، سورفکتانت‌های استخراج‌شده از گیاهان و اتانول استفاده می‌کنند.

هنگامی که صحبت از نمک احیا می شود، محصولات با نام تجاری عموماً مؤثرتر از توزیع کنندگان با قیمت مناسب تر نیستند، به عنوان مثال با مواد فعال جایگزین نمک احیا کننده و مایع شستشو به منظور ارائه راحتی استفاده، گفته می شود، بسته به سختی آب در خانه شما، مقدار جایگزین نمک ممکن است کافی نباشد، در این صورت توصیه می شود از نمک احیا کننده نیز در کنار آن استفاده کنید.

اگر متوجه شدید که ظروف در پایان شستشو به اندازه کافی خشک نشده اند، همینطور است، پودرهای ظرفشویی عموماً مقرون به صرفه تر از سایر محصولات شوینده هستند، با این حال آنها تأثیر کمتری ندارند، فرمول آنها می تواند برای به حداکثر رساندن راندمان شستشو متمرکز شود.

محدود کردن مقدار محصول مورد استفاده بسته به پودرها، فرمول آنها ممکن است شامل آنزیم های مرتبط با اکسیژن فعال همراه با یک محصول ضد رسوب آهک باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.