با داشتن دفتر بی تی اس میلیاردر شوید

دفتر ها انواع مختلفی دارند، نوعی دفتر بی تی اس است که مخصوص باغ داری است یعنی یادداشتی از آنچه باید هر هفته بکارید یا کاشت کنید، زمانی که باید بخورید، جمع آوری کنید، بسیار مفید و همچنین خیلی پر طرفدار است.

همچنین وقتی گیاهان کوچک هستند، اگر شما تازه شروع کرده اید، سخت است که بفهمید فلفل است یا گوجه فرنگی یا خیار پیشنهاد می کنم برگ ها را بکشید، همچنینی در دفتر بی تی اس صبحگاهی هر روز صبح آنچه را که در خواب دیده اید بنویسید، به یاد داشته باشید که به محض بیدار شدن این کار را انجام دهید.

دفترها که در آن می‌توانید چالش‌های خلاقانه یا بسیاری موارد دیگر را که می‌توانید در تبلیغات ها پیدا کنید، یک دفتر بی تی اس برای ترسیم ایده، انجام حروف، تکنیک های خلاقانه مختلف را امتحان کنید، مطمئن باشید جالب خواهد بود.

دفتر
تمام کارهایی را که در آن روز باید انجام دهید، از مهم ترین کارها گرفته تا رایج ترین آنها، یادداشت کنید، در پایان روز، مواردی را که تمام کرده اید خط بکشید و کارهایی را که انجام داده اید اما برنامه ریزی نکرده اید اضافه کنید.

این یک راه خوب است برای اینکه ببینید آیا چیزهای زیادی را پیشنهاد می کنید و تمام کارهایی را که می توانید در یک روز انجام دهید.

می توانید از یک دفترچه یادداشت برای برنامه ریزی دقیق زمان خود استفاده کنید و هر روز کاری خود را به ساعت و ساعت به دقیقه تقسیم کنید و آنچه را که قرار است در هر بازه زمانی انجام دهید، یادداشت کنید.

سعی کنید تا حد امکان واقع بین باشید و در مورد کارهایی که قرار است در زمانی که زمان باقی مانده انجام دهید فکر کنید یا اینکه چگونه می خواهید زمان از دست رفته را برای به پایان رساندن جبران کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.