امروز کاشی فیروزه ای استخری موجب ریزش ارز شد

مزیت بزرگ ساخت استخر بتن آرمه آزادی گسترده برنامه ریزی و طراحی رایگان است، مزیت مهم دیگر، در صورت وجود سفره‌های زیرزمینی بالا، بهترین انتخاب است.

استخرهای کفگیر رایج ترین هستند، زیرا بهترین کاشی فیروزه ای استخری را تضمین می کنند، در واقع، انتخاب کفگیرها معمولاً به صرفه جویی 30 درصدی در مقایسه با ساخت استخر شنای لبه بی نهایت منجر می شود که به کار سنگ تراشی کمتری نیاز دارد و به استفاده معتدل تری از نیروی انسانی نیاز دارد.

در استخر کفگیر، سطح آب حدود 15/10 سانتی متر کمتر از لبه استخر است، زیرا تنفس آب، و همچنین از پایین، از طریق “پایین ورودی” مناسب نیز از طریق یک یا چند کفگیر قرار داده شده انجام می شود.

کاشی

کفگیرها به عنوان آسپیراتورهای سطحی عمل می کنند، بنابراین برگ ها، حشرات و به طور کلی تمام کثیفی هایی که ممکن است روی سطح آب وجود داشته باشد را جمع آوری می کنند.

آب مکیده شده از طریق سیستم فیلتراسیون عبور کرده و از طریق نازل های تحویلی که در امتداد دیواره های عمودی استخر قرار گرفته اند به استخر باز می گردد.
در استخرهایی با سیستم لبه بی نهایت، سطح آب دقیقاً هم سطح زمین اطراف است، نتیجه زیبایی شناختی حداکثر است: به نظر می رسد بدنه آب مستقیماً با کفپوش اطراف استخر یا با فضای سبز باغ اطراف تماس پیدا می کند و امکان بهبود محیط های حتی کوچکتر را فراهم می کند.

آب به لطف سیستم گردش اجباری از طریق دریچه‌های پایینی از لبه سرریز می‌شود و سپس توسط کانال محیطی پوشیده شده توسط رنده جمع‌آوری می‌شود که به لطف شیب کمی، آن را به مخزن جبران واقع در کنار مخزن اصلی منتقل می‌کند.

این مخزن با ابعاد کوچک در واقع مخزنی است که به ثابت نگه داشتن سطح آب در مخزن اصلی کمک می کند و امکان فیلتر و تصفیه آن را فراهم می کند.

علاوه بر ظرافت خارق‌العاده خود ساخت، استخر لبه بی‌نهایت بازیافت آب عالی و در نتیجه سطح بالاتری از تمیزی داخل استخر را تضمین می‌کند.

در واقع، آب از تمام لبه محیطی سرریز می‌شود و آب پس از فیلتر شدن، کلر زدن و احتمالاً گرم شدن، از دریچه‌های موجود در پایین به وان برمی‌گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.